Dijital Pazarlama

Dijital mağazanızda dilediğiniz kadar alanınız bulunurken, reel mağaza kısıtlı bir alana sahip olmaktadır.

Web Tasarım

Kurumsal web sitesi oluştururken tasarımın bütünselliği ve oluşturulması ilgili markanın kimliğini yansıtma biçimidir.

Sosyal Medya

Sosyal medyanın günümüzde sahip olduğu yer çok güçlüdür. Ve birçok işleve de sahip olan sosyal medya en önemli pazarlama tekniklerinden sayılır.

Analiz

Bu alanlardaki tüm deneyimlerimizi, veriden beslenen bünyemizle destekleyerek analiz çalışmaları yaparak markanızı daha iyi yerlere taşıyoruz.

Dijital Pazarlama

DİJİTAL PAZARLAMANIN TERCİH EDİLME NEDENİ

İnsanların Dijital Pazarlama kullanma sebeplerinin en özet kelimesi “Yoğun ve Hızlı Sosyal Hayat” olarak ifade edilebilir. Bireylerin tercih sebeplerinin arasındaki etmenleri açarsak; aktif olarak çalışan kişiler, zamandan tasarruf etmek adına reel bir mağazaya gitmek yerine telefonları üzerinden ya da bilgisayarlarından alışveriş yapmaktadır. Bu sayede kıyafet denemek için harcanacak zamanı daha farklı bir şekilde değerlendirmektedir. Dijital pazarlama tamamen müşterinin faydasına yönelik sunulan bir hizmettir.

Sağlanan kolaylıklar kullanıcılar tarafından tercih sebebi haline geldiği için markalarında bu alanda etkin bir şekilde yer alması gerekmektedir. Ayrıca dijital mağazanızda dilediğiniz kadar alanınız bulunurken, reel mağaza kısıtlı bir alana sahip olmaktadır. Dijital mağaza farklı farklı sektörlerde kolaylık verebilirken, reel mağazada bu kısıtlı olarak yapılmaktadır. Özetle Pazarlama, zamandan ve maddi yönden tasarruf sağlayarak daha çok müşteriye ulaşmanızı sağlayacaktır.

Web Tasarım

KURUMSAL WEB SİTESİ

Kurumsal web sitesi oluştururken tasarımın bütünselliği ve oluşturulması ilgili markanın kimliğini yansıtma biçimidir. Firmalar faaliyet gösterdiği sektörde pozitif yükselişle hizmet vermek için, web sitesini en iyi şekilde göstermelidir. Web sitesi oluştururken marka logo tasarımında dikkat edilmeli ve markayı en iyi şekilde yansıtan bir imaj yaratılmalıdır. Markanız bulunduğu konum da markayken kurumsal web siteniz sayesinde markanız artık uçsuz bucaksız bir denize yelken açmış olur.

Sizlere sağladığımız hizmetler;

-Kurumsal Web Sitesini ziyaret eden müşterilerin göz yorgunluğu olmaması için anlaşılır, şık ve bilgiye kolayca ulaşabilmesini,
-SEO Optimizasyonu ile markanın internet dünyasında üst sıralarda yer almasını,
-Responsive tasarım ile tüm ekran çözünürlüklerine sitenin uyum sağlaması,
-SSL sertifikası sitenizin güvenilir oluşunu sağlar
-Mobil uyumu ile sitenize telefonundan giren müşterilerin anlaşılır şekilde istediği bilgiye ulaşmasına sağlamayı,
-Google Adwords ile sitenizin reklamının yapılması,
-Markaya ait maillerin kurulumu ,
-Kurumsal web sitesi yönetim paneli,
-Hızlı, esnek, modern ve özgün bir şekilde markanın tanıtımı.

Sosyal Medya

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ NEDİR?

Sosyal medya yönetimi; Sanal alemdeki sayfa ve hesapların kullanılırken bunun nasıl olması gerektiğini, nasıl yollar izleneceğini, herhangi bir durum karşısında hangi yöntemlere başvurulacağını ,marka tanıtım ve yönetimlerinin nasıl olması gerektiğini ve tüm bunların düzenli ve uyumlu bir şekilde yönetilmesine verilen isimdir. Sosyal medyanın günümüzde sahip olduğu yer çok güçlüdür. Ve birçok işleve de sahip olan sosyal medya en önemli pazarlama tekniklerinden sayılır. Bu yüzden sosyal medya yönetimi önem kazanmıştır.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ NASIL YAPILIR?

Sosyal Medya Yönetiminde Kitle Belirleme,

Sosyal Medya Yönetiminde İçeriklerin Yönetimi,

Sosyal Medya Yönetiminde Rakip Analizi,

Sosyal Medyada Reklam Yapmak.

Analiz

Markaların dijital dünyadaki faaliyetlerinin temel amaçlarından biri olan dijital pazarlama konusundaki en yetkin ajanslardan biriyiz. Yola koyulduğumuz ilk günden bu yana, dijital dünyayı ölçmeyi, izlemeyi, analiz etmeyi ve verilerden beslenmeyi her zaman çok sevdik.
Bu alanlardaki tüm deneyimlerimizi, veriden beslenen bünyemizle destekleyerek dijital pazarlama stratejileri oluşturmak isteyen tüm markalarla paylaşmaya her zaman hazırız.

Projelerinizi Bizimle

Paylaşır mısınız?

WhatsApp

0(532) 207 38 94